AMOZIRAN.IRبرای فروش
11,250,000 تومان

شامل چه مواردی است:
  • نام دامنه: AMOZIRAN.IR

  • طراحی لوگوی اختصاصی

  • با تعریف Audience Testing

سوالی دارید؟

با کارشناسان ما در تماس باشید
"آموز ایران" نامی ترکیبی، روان و ماندگار در ذهن، که حس آموزش، یادگیری، دانشورزی، موفقیت و کیفیت را انتقال می‌دهد. انتخابی مناسب برای مؤسسات نهادهای آموزشی، خدمات و اپلیکیشن‌های آموزشی، دوره‌های کارآموزی و مربیگری، اپ ترجمه، شرکت مشاوره‌ای، منابع و ابزارهای آموزشی، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی آموزشی، نشریات و مجلات علمی_آموزشی، فروشگاه‌های نوشت‌افزار، دوره آمادگی آزمون و تدریس خصوصی می‌باشد.

ممکن این اسامی را بپسندید:

سوالات متداول

هنگامی که پرداخت خود را کامل کردید ، متخصصان انتقال دامنه ما طی چند دقیقه از طریق ایمیل با شما تماس می گیرند. ما دستورالعمل های انتقال را برای شما ارسال می کنیم. معمولاً بیشتر انتقال ها طی 24 ساعت پس از خرید دامنه انجام می شود.
نامهای موجود در فروشگاه برندیک شامل ثبت علائم تجاری یا ثبت برند نمی باشد ، زیرا این کار امکان پذیر نیست. برای درخواست ثبت علامت تجاری یا ثبت برند ، لازم است جزئیات کسب و کار از جمله: مکان ، نوع / صنعت ، نام مدیر (ها) / شرکت / محصول و یا اینکه چه خدماتی را ارائه می دهد را مشخص کنید. از آنجا که اسامی ما توسط هر کسی برای هر کاربردی قابل خریداری است ، ثبت برند از قبل برای ما امکان پذیر نیست. ما به شما توصیه می کنیم کمی تحقیق کنید و از مشاور حقوقی کمک بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که نام مورد نظر شما با یک رقیب در صنعت شما منافات تجاری مستقیم ندارد. اگر تضاد مستقیمی وجود نداشته باشد ، یا علامت تجاری موجود با نحوه برنامه ریزی شما برای استفاده از آن ارتباطی نداشته باشد ، در این صورت می توانید برند و علامت تجاری را ثبت کنید. اگر علامت تجاری از قبل وجود دارد ، به خاطر داشته باشید که تا زمانی که تجارت شما در صنعت دیگری باشد ، هنوز هم می توانید علامت تجاری برای این نام ثبت کنید.
اگر به هر دلیلی ما نتوانیم مالکیت دامنه را به شما منتقل کنیم کل مبلغ به شما بازگردانده می شود.

فرایند خرید ساده و تضمین شده

1. قیمت گذاری شفاف
تمام دامنه ها قیمت های شفاف و مشخصی دارند. شما هیچ هزینه پنهان دیگری ندارید.
2. نقل و انتقال سریع
دقایقی بعد از نهایی کردن خرید تیم ما دستورالعمل های خاص انتقال را برای شما ارسال می کنند.
3. گارانتی انتقال
ما در دسترس بودن و انتقال دامنه را تضمین می کنیم ، در مواردی نادر که نتوانیم دامنه را منتقل کنیم ، باز پرداخت کل مبلغ را انجام می دهیم.