بهترین و سریعترین پلتفرم انتخاب اسم 

سایت برند یک چگونه کار می کند؟

برند یک به شما کمک می کند با تلفیق قدرت هزاران کارشناس خلاق و فن آوری های پیشرفته ،یک اسم فوق العاده عالی انتخاب کنی.

اگه دنبال ایده برای اسم هستی، این ویدئو را حتما ببین.

خدمات ما

3 مسیر برای استفاده خدمات برند یک

برند یک 3 راه حل برای انتخاب اسم خلاقانه برای کسب و کار شما پیشنهاد می دهد.

راه اندازی یک مسابقه

با برگزاری یک مسابقه، کارشناسان حرفه ای و خلاق را برای پروژه انتخاب نام به کار بگیرید و صدها ایده دریافت کنید که دامنه همه برای ثبت کردن آزاد هستند.

راه اندازی مسابقه

مسابقات مدیریت شده

مسابقات مدیریت شده قدرت ایده های فراوان در مسابقه را با تجربه کارشنان حرفه ای برندیگ ما ترکیب می کند تا هزینه مقرون به صرفه بتوانید خدمات حرفه ای دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر

در بین اسامی فروشی جستجو کنید

تیم خلاق ما هزاران نام آماده استفاده را جمع آوری کرده است که می توانید دامنه متناظر با آن را نیز دریافت کنید.

انتخاب نام دامنه 

مسابقات نامگذاری چگونه انجام می شود؟

 • 1.

  فرایند کوتاه ،ایجاد مسابقه را انجام دهید و کمتر از چند دقیقه شروع به دریافت اسامی کنید.

 • 2.

  موارد ارسالی را بررسی نمایید، به افراد خلاق امتیاز و بازخورد دهید، آنها اسامی بیشتری را برایتان ارسال می کنند.

 • 3.

  تیم ما اسامی منتخب را، در جامعه هدف شما تست می کند ، همچنین گزارشات ثبت برند را ایجاد می کنیم.

 • 4.

  یک برنده را انتخاب کنید ، تا مبلغ جایزه به برنده مسابقه پرداخت شود.


راه اندازی یک مسابقه

از آنجایی که جامعه خلاق ما بسیار بزرگ و در سرتاسر کشور هستند ، دقایقی بعد از شروع مسابقه شما اسامی را دریافت خواهید کردید و این فرایند 24 ساعته و 7 روز هفته ادامه دارد.
شما می توانید بین 1 تا 7 روز زمان مسابقه را تعیین کنید . پیشنهاد ما بین 3 تا 5 روز است. این زمان اجازه می دهد تا به اندازه کافی ایده ها را دریافت کنید و همچنین به افراد خلاق برای ایده پردازی فرصت کافی می دهد.
90% افراد خلاق ما داخل ایران و در شهرهای مختلف (به عنوان مثال تهران ، اصفهان ، کیش ، مشهد و ...)زندگی می کنند. برای اینکه مطمئن شویم افراد خلاق واقعی فرصت کافی برای شرکت در مسابقه را پیدا می کنند ، از الگوریتم های رتبه بندی پیشرفته استفاده می کنیم.
اگر چه این اتفاق غیر معمول و نادر است ، اما اگر چنین اتفاقی پیش بیاید که شما هیچ یک از اسامی ارسالی را دوست نداشته باشید و زمان مسابقه به پایان برسد می توانید یکی از مسیرهای زیر را انتخاب کنید: 1- از تمدید رایگان مسابقه استفاده کنید و یک مشاوره رایگان برندینگ (به ارزش 500 هزار تومان) دریافت کنید. 2- با جستجو در نام های قابل فروش ، هزینه مسابقه را برای خرید یک دامنه استفاده کنید. 3-اگر پکیج طلایی و یا پلاتینیوم را انتخاب کرده باشید و پرداخت تضمینی جایزه را فعال نکرده باشید، می توانید مبلغ جایزه را دریافت نمایید.(فقط مبلغ جایزه نهایی برنده عودت می شود)
مسابقات نامگذاری با قیمت 990 هزار تومان شروع می شود. همچنین ، سه سطح مسابقه با امکانات بیشتر وجود دارد که هر کدام ویژگی ها و مزایای خاص و بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. برای جزئیات به صفحه قیمت گذاری ما مراجعه کنید
در زمان راه اندازی مسابقه می توانید این گزینه را فعال کنید تا جزئیات اولیه شما فقط برای کسانی که شرایط محرمانگی و حفظ ایده را پذیرفته اند نمایش داده شود. همچنین جزئیات پروژه از سایر کاربران و موتورهای جستجو محفوظ می ماند.

خرید یک دامنه

شما دامنه متناظر ir ، com و ... با اسم را دریافت می کنید و طراحی اختصاصی لوگو متناسب با کسب و کارتان را دریافت می کنید.
پس از خرید دامنه ، متخصصان انتقال ما با شما تماس می گیرند (معمولاً در همان روز کاری). هنگامی که جزئیات انتقال را با شما تأیید کردیم ، انتقال ها معمولاً طی 1 روز کاری به حساب شما آغاز می شود.

مسابقه های مدیریت شده

مسابقات مدیریت شده ، توسط تیم متخصص برند یک برنامه ریزی و اجرا می شوند و به شرکت هایی که نمی خواهند به صورت مستقیم درگیر برگزاری مسابقه شوند کمک می کند تا یک تجربه موفق را ایجاد کنند.
روند کلی مسابقات مدیریت شده 12 تا 13 روز طول می کشد. بعد ثبت درخواست ، مشاور اختصاصی با شما تماس می گیرد و خلاصه مسابقه را جهت تایید برای شما ارسال می کند. بعد از تایید شما ، متخصصین ما مسابقه را اجرا می کنند و طوفان مغزی ایجاد شده را تا رسیدن به نتیجه مدیریت می کنند. بعد از پایان مسابقه ، ما 6 نام برتر را جهت انجام تست مخاطب انتخاب می کنیم و در نهایت نتیجه را با شما به اشتراک می گذاریم.
ما مسابقات مدیریت شده را در دو سطح ارائه می دهیم. استاندارد (7،900،000 تومان) و حرفه ای (15،900،000 تومان). مسابقه مدیریت شده حرفه ای شامل موارد زیر است: (1) مبلغ جایزه برای برنده را نزدیک به دو برابر افزایش می دهیم، که افراد خلاق حرفه ای را به خود جلب می کند و گزینه های بیشتری برای انتخاب فراهم می کند. (2) ما اطمینان می دهیم که یک عضو ارشد تیم برندینگ ما روی پروژه شما کار خواهد کرد و تیم برندینگ ما 3 برابر بیشتر در مدیریت روزمره پروژه شما وقت و انرژی خواهد گذاشت. (3) گزارش دقیق تر و پیشرفته و 5 برابر پاسخ بیشتر برای تست مخاطب خود دریافت خواهید کرد.
تیم ما به صورت متمرکز در منطقه آزاد کیش و به صورت غیر متمرکز در تهران مستقر هستند.

افراد خلاق

در برند یک، ثبت نام برای هر کسی آزاد است. با این حال ، ما یک فرآیند گسترده " امتیازدهی کیفیت " داریم که تضمین می کند افراد خلاق و با کیفیت بالا ، توانایی ادامه حضور در پلتفرم را دارند و از طرف دیگر ، مشارکت آن دسته از افرادی را که مرتباً امتیازهای پایینی را دریافت می کنند ، محدود می کنیم.
هنگامی که در ابتدا ثبت نام می کنید ، تعداد کمی مسابقه برای ارزیابی کیفیت کلی ارسالی به شما اختصاص داده می شود. بر اساس کیفیت ارسالی ، به شما مسابقات بیشتری اختصاص داده می شود. پس از اینکه رتبه مناسب را کسب کردید ، حساب شما به "دسترسی کامل" ارتقا می یابد ، بنابراین شما می توانید در همه مسابقات آزادانه شرکت کنید.
ما پرداخت ها را از طریق شماره شبا که در پروفایل خود وارد کرده اید انجام می دهیم.

برای شروع آماده هستید ؟

یک مسابقه راه اندازی کنید و اسامی پیشنهادی را دریافت کنید

شروع مسابقه

ارائه خدمات در 150 حوزه کسب و کار

جامعه متخصصان ما بسیار قوی و خلاق است

99درصد رضایت مشتریان

 • با پرداخت هزینه بسیار کمتر،
  از خدمات حرفه ای برندینگ استفاده کنید

  فقط با پرداخت 990 هزار تومان ، پلتفرم مسابقه ما این امکان را به شما می دهند که یک اسم برند شگفت انگیز ،  سریع و  مقرون به صرفه ایجاد کنید.

 • تضمین رضایت

  ما رویه هایی را پیش بینی کرده ایم تا مطمئن شویم شما از تجربه خدمات ما راضی باشید.

 • سوالی دارید؟

  اگر به مشاوره نیاز دارید ، مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد.  09382664996
  برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید